cs

O PROJEKTU

Naším cílem bylo vytvořit inspirativní a přitom jednoduchou i přehlednou nabídku cestování do zajímavých destinací v tuzemsku a na přání i do zahraničí. Nabídka je určena zejména pro golfovou dovolenou, ale nabízíme i služby na přání pro negolfisty.

Zaměřujeme se na hlavní regiony v České republice a na přání i na vybrané zahraniční destinace, které jsou nejen cestovatelsky atraktivní, momentálně dostupné a v neposlední řadě, při dodržování doporučených hygienických pravidel, i destinace s nízkým rizikem.


Projekt EUROPE GOLF GUIDE vznikl jako reakce na celosvětovou krizi spojenou s šířením viru Covid-19, kdy byly i naše podnikatelské aktivity v cestovním ruchu v zimě 2020 dramaticky zasaženy. 

Nicméně chceme těm, kteří i tak cestovat budou (byť letos jinak), nabídnout aktuální přehled těch nejzajímavějších golfových i negolfových pobytů všude tam, kde se turistický ruch již zase obnovuje.

Přinášíme různé typy produktů - pobyty na golfových resortech i speciální nabídky nejlepších hřišť spojených s ubytováním například v luxusních hotelech v centu metropolí nebo lázeňských měst.

Na výběr jsou nabídky zájezdů a akcí v rozlišných cenových relacích.


V neposlední řadě i speciální výlety po českých regionech (s možností účasti na 3-denním golfovém turnaji) v rámci našeho konceptu cestování "ZAŽÍVEJME ČESKO". 

Pro podzim 2020 tak s námi  můžete zažít trochu jinak region Prahy a okolí (pro golfisty PRAGUE GOLF TROPHY 2020, poslední víkend v září) a region západočeských lázeňských měst (pro golfisty WEST BOHEMIA GOLF TROPHY 2020, první víkend v říjnu). Více informací, program a ceny najdete na tomto webu pod odkazem ZAŽÍVEJME ČESKO.


Věříme, že si u nás ze základní ukázkové nabídky vybere skoro každý nebo se alespoň inspiruje. Pak už jen stačí napsat do sekce RYCHLÁ POPTÁVKA nebo vyplnit kontaktní formulář DOVOLENÁ NA PŘÁNÍ a náš specialista se Vám ozve s nabídkou řešení právě pro Vás..


JEDEME DÁL | LETOS JINAK...

           EUROPE-GOLF-GUIDE.cz  

                    VÁŠ PARTNER PRO PLÁNOVÁNÍ CEST NEJEN ZA GOLFEM

PROČ S NÁMI?

V cestovním ruchu podnikáme více než 15 let a specializujeme se na individuální řešení komplexních cestovních služeb pro skupinky i jednotlivce.

Náš tým tvoří nadšení a zkušení specialisté a díky rozsáhlé síti smluvních partnerů v tuzemsku i zahraniční jsme připraveni realizovat jakoukoliv cestu na přání podle Vašich individuálních požadavků, pokud byste si nevybrali přímo zájezd z naší ukázkové nabídky.

Naším cílem bylo vytvořit inspirativní a přitom jednoduchou i přehlednou nabídku cestování do zajímavých destinací v tuzemsku i v zahraničí. Nabídka je určena zejména pro golfovou dovolenou, ale nabízíme i služby na přání pro negolfisty.

Zaměřujeme se na hlavní regiony v České republice a na vybrané evropské destinace, které jsou nejen jako cestovatelsky atraktivní, ale zéjména momentálně dostupné i v neposlední řadě při dodržování běžných hygienických pravidel i destinace s nízkým rizikem.

Projekt EUROPE GOLF GUIDE v anglické mutaci a SVĚT GOLFU v češtine vznikl jako přímá reakce na celosvětovou krizi spojenou s šířením viru Covid-19, kdy byly i naše podnikatelské aktivity v cestovním ruchu v zimě 2020 dramaticky zasaženy.

Nicméně chceme těm, kteří i tak cestovat budou (byť letos jinak), nabídnout aktuální přehled těch nejzajímavějších golfových i negolfových pobytů všude tam, kde turisticky ruch již zase funguje.

Přinášíme různé typy produktů - pobyty na golfových resortech i speciální nabídky nejlepších hřišť spojených s ubytováním například v luxusních hotelech v centu metropolí nebo lázeňských měst. Na výběr jsou nabídky zájezdů v rozlišných cenových relacích.

Věříme, že si u nás ze základní ukázkové nabídky vybere skoro každý nebo se alespoň inspiruje. Pak už jen stačí napsat do sekce RYCHLÁ POPTÁVKA nebo vyplnit kontaktní formulář DOVOLENÁ NA PŘÁNÍ a náš specialista se Vám ozve s nabídkou řešení právě pro Vás..

JEDEME DÁL | LETOS JINAK...

NAŠE FILOSOFIE

Rychlý a aktivní přístup

Přesné informace

Variabilita nabídek dle rozpočtu

Aktuální nabídky dle sezón

Otevřené a fairové jednání

Praktické řešení bez skrytých poplatků

Asistence i během Vaší cesty

Hodnota pro Vaše peníze

Vaše spokojenost, naše radost