cs

SPECIÁLNÍ VÍKENDY

Ve vybraných luxusních hotelech po zajímavých regionech Česka s organizovaným i individuálním programem pro golfisty i negolfisty - balíčky plné chutí a zážitků.

ZAŽÍVEJME ČESKO EDICE 2021

Během víkendových pobytů v atraktivních regionech Česka v rámci tohoto nového cestovatelského konceptu čeká na golfisty vždy 2-3 denní golfový zážitek na lokálních mistrovských hřištích a během turnaje i možnost vyhrát skvělé ceny nebo si zahrát jen tak pro radost.

Negolfisté si také za přijemnou cenu užijí 2-3 denní pobyt plný relaxace a zážitků ve vlastní režie, ale i nového poznání během celodenní prohlídky regionu se zkušeným průvodcem, který vás zavede možná na místa, kde jste ještě předtím nebyli nebo se alespoň během výletu podělí o informace, které jste možná předtím nevěděli.

POHODOVÉ ZÁŽITKY V ČESKU

  EDICE 2021 | JAK TO FUNGUJE?

Připravili jsme speciální programy pro golfisty i negolfisty. Víkend (2 noci) nebo prodloužený víkend (3 noci) v Praze a také v západních Čechách a na jižní Moravě, a to vždy s hrou na atraktivních hřištích v kombinaci s luxusním ubytováním a mnoha dalšími službami.

Právě proto vás zavedeme na populární golfová hřiště Albatross, Karlštejn a Panorama, v západních Čechách na Cihelny, Mariánské Lázně a Karlovy Vary a na jižní Moravě vás čekají Austerlitz, Kořenec a Kaskáda.

O skvělý zážitek, pohodlí i přátelský a kvalitní servis se postarají skvělé hotely jako například Prague Marriott HotelGrandhotel Pupp v Karlových Varech nebo Coutyard by Marriott Brno.

Pro více informací si zobrazte celý program a ceník jednotlivých akcí níže.

SPECIÁLNÍ POBYTY 2021

JIŽNÍ MORAVA 21.-24.5.2021

Brno, jižní Morava, Moravia Golf Trophy 2021
Brno, jižní Morava, Moravia Golf Trophy 2021

Oblast jižní Moravy je tradičně velmi populární oblastí České republiky a i letos se těší zájmů návštěvníků.

Vybrali jsme pro vás skvělé ubytování ve skvělých hotelech v moravské metropoli a návštěvu atraktivním míst v okolí včetně speciální degustace spojené s večeří v oblíbeném vinařství.

Pro golfisty populární golfová hřistě v oblasti jižní Moravy.

Vychutnejte si balíček plný chutí a zážitků včetně pakování a asistence organizátora během pobytu. 2 noci a 2 hry nebo 3 noci a 3 hry.

2 noci od 7.250 Kč pro golfistu a od 5.950 Kč pro negolfistu při včasné platbě do 23.4.2021.

PRAHA A OKOLÍ 9.7.-12.7.2021

Praha, Prague Golf Trophy 2021
Praha, Prague Golf Trophy 2021

V Praze je blaze a i v roce 2021 pro návštěvníky nabízí město mnoho přijemných cenových zvýhodnění.

I proto jsme se rozhodli první prodloužený víkend v rámci edice 2021 připravit v našem hlavním městě.

Pro golfisty mistrovská hřiště včetně 18 jamek na Albatrossu, hřišti, kde se hraje European Tour.

Balíček plný chutí a zážitků v luxusních hotelech včetně parkování a asistence organizátora během pobytu. 2 noci a 2 hry nebo 3 noci a 3 hry.

2 noci od 6.950 Kč pro golfistu a 3.950 Kč pro negolfistu při včasné platbě do 11.6.2021.

ZÁPADNÍ ČECHY 2.9.-5.9.2021

Karlovy Vary, West Bohemia Golf Trophy 2021
Karlovy Vary, West Bohemia Golf Trophy 2021

Oblast západočeských lázní je jednou z nejvyhledávanějších oblastí České republiky a i letos se těší zájmů návštěvníků.

Vybrali jsme pro vás skvělé ubytování včele se jedinečným Grandhotelem Pupp a návštěvu atraktivním míst v regionu.

Pro golfisty mistrovská hřistě v oblasti včetně Mariánských Lázní, kde místní "královský" golfový klub v roce 2020 oslavil 115 let od založení.

Vychutnejte si balíček plný chutí a zážitků včetně pakování a asistence organizátora během pobytu. 2 noci a 2 hry nebo 3 noci a 3 hry.

2 noci od 8.150 Kč pro golfistu a od 5.550 Kč pro negolfistu při včasné platbě do 7.8.2021.

VÝLETY PRO CELOU RODINU

S NÁMI JE TO VÝHODNÉ

Věříme, že vás také potěší speciální cenová zvýhodnění pro děti všech věkových kategorií, neboť naše výlety jsou určené pro celou rodinu, pokud nechcete nebo nemůžete nechat děti doma.

Negolfisté se rozhodně nudit nebudou. Speciální program, pokud nebudete hrát golf, jsme připravili s naším zkušeným průvodcem. Bude to zábavné i poučné.

FAKULTATIVNÍ SLUŽBY PRO VÁS

DEJTE NÁM VĚDĚT, MY TO ZAŘÍDÍME

Naším cílem bylo propojit organizovaný program pobytu po Česku s volným programem. Proto budete mít vždy dostatečný prostor na individuální plán dle vaší chuti.

Asistence na místě během celého pobytu je zajištěna naším specialistou a navíc vám rádi předem zařídíme další služby v regionu dle vašich individuálních přání i rozpočtu.

Prodlužte si výlet o pár dní navíc a zažijte tak skvělou dovolenou podle vašich představ.

POBYTY PLNÉ CHUTÍ A ZÁŽITKŮ

V dnešní situaci, kdy je cestování do zahraničí stále nejisté a podpora domácího cestovního ruchu, i celé české ekonomiky, velmi žádoucí, představujeme cestování po Česku trochu jinak. 

Proto jsou programy postavené výlučně na vyjímečnosti a vysoké kvalitě produktů i služeb a profesionálním servisu všech dodavatelů a partnerů. 

Zažívejte s námi výlety trochu jinak, zažívejte pobyty plné chutí a zážitků. ZAŽÍVEJME ČESKO

ZAHRAJTE SI GOLF O SKVĚLÉ CENY

MORAVIA GOLF TROPHY

21.5-24.5.2021