cs

ČESKO

Objevujte krásy Česka dle vaší chuti, času a individuálních požadavků. Organizujeme dovolenou ve všech českých regionech. Vyzkoušejte některý z našich zájezdů, ať už chcete bydlet v luxusním hotelu poblíž památek nebo v hotelu s bazénem nebo odpočívat v přírodě na zajímavém golfovém resortu, máme pro vás vždy řešení.

Praha, pohled na Karlův most, Malou Stranu a Hrad.

PRAHA A OKOLÍ

Česká metropole nabízí široké spektrum kulturních, společenských i gastronomických zážitků a mnoho dalších věcí, které letos získáte za speciálně příjemnou cenu i v těch nejlepších hotelech. Máme pro vás vyjímečné nabídky ubytování v centru Prahy i golfové hry na více než deseti atraktivních hřišťích v Praze a okolí.

Praha, Karlův most
Praha, Karlův most

ZÁPADNÍ ČECHY

Tradiční lázeňský region se těší na vaši návštěvu. Mnoho hradů, zámku nebo klášterů, krásná přiroda i milá atmosféra lázeňských měst vám bude skvělým společníkem. Royal Golf Club Mariánské Lázně navíce letos slaví 115-té narozeniny a hřiště je díky dostatku vláhy v jarních měsících v unikatní kondici.

Karlovy Vary, Mlýnská kolonáda
Karlovy Vary, Mlýnská kolonáda

SEVERNÍ ČECHY

Dovolenou strávenou na severu Čech neuděláte chybu, všemožné aktivity v Jizerských horách, mnoho hradů a zámku, světoznámá zoologická zahrada v Liberci nebo návštěva ikonického Ještědu a mnoho dalšího vám tento region nabízí. Golfisté se musi zastavit na Ypsilonce, nejlepším golfovém hřišti v regionu.  

Liberec, vysílač na Jěštědu
Liberec, vysílač na Jěštědu

VÝCHODNÍ ČECHY

Milovníci hor, přírody i kulturních a historických památek se budou také tady cítit jako v ráji. Nejenom Krkonoše, ale i dalši horské oblasti nabízí skvělé trasy pro peší i cyklisty i vyznavače adrenalinových sportů. Milovníci barokní architektury ocení návštěvu Broumovska a pro golfisty se nabízí golfová hřiště tradiční i to nedávno otevřené u Dolní Dobrouče.

Krkonoše, pohled na Pomezní boudy
Krkonoše, pohled na Pomezní boudy

JIŽNÍ ČECHY

Pohádková krajina jižních Čech je tradiční destinace pro dovolenou, která vás nezklame. UNESCO památky Holašovice i Český Krumlov, pohostinné centrum regionu České Budějovice, lesy, rybníky, výlety na kolech nebo na vodu. K tomu malebné hrady a zámky, oblíbené Lipno i šumavské luhy a háje a několik pěkných hřišt jsou jasným duvodem k návštěvě.

Český Krumlov, historické centrum
Český Krumlov, historické centrum

JIŽNÍ MORAVA

Jeden z nejoblíbenějších regionů pro pohodovou dovolenou v Česku nabízí vše co hledáte. Nejen víno a vinné exkurse, ale i odpočinek a zábava pro rodiny s dětmi, turisty všech věkových kategorií nabízí skvělé podmínky pro pohodovou i aktivní dovolenou. Golfisty potěší několik skvělých hřišť zejména v Brně a okolí.

jižní Morava, centrum vinařství v Česku
jižní Morava, centrum vinařství v Česku

SEVERNÍ MORAVA

Na severní Moravu prostě také musite. Osobitá tvář Ostravy i vítkovického areálu spolu s originální atmosférou na Stodolní ulici jsou ideálním výchozím bodem vašeho výletu. Krasné hory, atraktivní hrady a zámky, vyžití pro rodiny s dětmi, pro cyklisty i další vyznavače aktivní dovolené jsou k dispozici. Golfisté milují mnoho skvělých hřišť, zejména v podhůří Beskyd. 

Ostrava, vysoké pece v areálu Vítkovice
Ostrava, vysoké pece v areálu Vítkovice