cs

K+K FENIX Prague | 7 nights | 4 rounds

Golf package deal to explore the best Prague golf courses.

Accommodation with breakfast, 4 rounds of golf (Albatross, Prague City, Panorama, Karlstejn), all private airport and golf transfers (minivan and English speaking driver), assistance during by English speaking Rep during the tour on call, meet and greet as well as all local taxes are included.

Golf buggy for 4 rounds of golf 70 EUR supplement

Golf over the weekend: 15 EUR supplement per 18 holes

All prices per person and based on 4+ golfers sharing twin rooms

This sample package is valid till October 2020.

Single room supplement: 280 EUR per personGolfový pobyt obsahující golfovou hru na nejlepších hřištích v oblasti Prahy a okolí. Poznejte nový golfový zážitek, nabídka plati do konce října 2020.

Cena zahrnuje:

Ubytování se snídaní, 4 x green fee na 18 jamek (Albatross, Karlštejn, Panorama, Konopiště), uvítací nápoj, asistenci delegáta CK po telefonu během pobytu, pojištění ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje:

Golf buggy: 1950 Kč/osoba ze všechny hry, golfové hry pátek až nedělě: 1250 Kč/osoba, polopenze 2800 Kč/osoba, pojištění storvna u ERV pojišťovny: 3,5% z ceny zájezdu (zdravotní potíže, vztahuje se pouze na cestující), spoluúčast 20% nebo 7% z ceny zájezdu (zdravotní a jiné potíže, vztahuje se na cestující i osoby, které s Vámi neměly cestovat) bez spoluúčasti v případě hospitlizace nebo úmrtí, v ostatních případech spoluúčast 20%


Slevy:

Slevy pro děti, prezidenty a management golfových klubů nebo skupiny na vyžádání

Cena zájezdu:

16.450 Kč za osobu ve dvoulůžkovém pokoji

22.450 Kč za osobu v jednolůžkovém pokoju

649,00 €